Як зменшити розкид та віддачу в CS 1.6
Для зменшення розкиду та віддачі в CS 1.6, спочатку важливо зрозуміти, що вони є важливими елементами гри, які додають реалістичності. Отже, повністю вони не можуть бути видалені. Проте, існують способи, які допоможуть вам краще контролювати ці елементи.

Прицілювання в Counter-Strike-одна з найважливіших в грі речей! Але правильно цілитися вміють далеко не всі: багато гравців часто припускаються помилок, які стають для них фатальними. Відбувається це через те, що прицілювання вони приділяють занадто мало уваги і не тренують в собі цю навичку. У цій статті будуть наведені поради, які допоможуть кожному навчитися правильно прицілюватися в CS.

Одне з найактуальніших питань з'являється у багатьох гравців - початківців при запуску гри CS 1.6. Постараюся якомога чіткіше, зрозуміло і коротко пояснити суть проблеми і її рішення. Якщо щось не виходить, обов'язково залишайте коментарі.

"Серф сервера" - назва говорить за себе. Це спеціальні сервера, на яких гравцеві не знадобляться навички стрільби. Вся суть таких карт полягає в тому, що персонаж стрибає на спеціальну рампу, по якій він ковзає. Особливих навичок гри не потрібно, важливі основні поняття. Причому так само не грає особливої ролі кількість гравців в команді.

Це такий собі мод на любителя.

Досить багато професійних гравців починали свою кар'єру з грою на звичайному паблік. Потім, це переростало не просто в розвагу, а в справжнісінькі тренування. І зрозуміло, що тренуватися на паблік сервері з купою плагінами не варіант. Тому компанія Valve, Розробник Counter-Strike, спочатку додала в свою збірку ботів.

Розприг в Counter-Strike 1.6 - це дуже складна у виконанні дія, що вимагає довгого і ретельного тренування. Хтось називає його багом, хтось-читом, але факт полягає в тому, що лише деякі вміють правильно здійснювати дію, отримуючи при цьому значну перевагу перед противником. Звичайно, пояснити всі тонкощі розприжки в одній статті просто неможливо, але самі основні правила для навчання цій дії будуть викладені нижче.

Войс чат - невід'ємна частина практично кожного гравця, але мало хто знає як його налаштовувати. Всі обмежуються вкладкою в Налаштуваннях, навіть не підозрюючи, що за допомогою команд є можливість налаштувати войс на свій смак і колір. Команд досить багато, але сьогодні ми розберемо ті, що по дефолту далеко не всім до смаку.

Часом віддача може служити об'єктом для ненависті, коли змушує промахнутися по ворогу в самий епічний момент. Щоб зробити важливий крок на шляху до професійного геймінгу в CS в першу чергу слід або навчитися грати з розкидом, або його зменшити. Якщо перший варіант досягаємо лише за допомогою наполегливих тренувань, то реалізацію другого можна здійснити, просто дотримуючись інструкції. У наведеній інструкції показаний метод, як зменшити розкид за допомогою настройки клієнта без читов і іншої нісенітниці.